Köy Taşı Panel

Köy Taşı Panel

Geleneksel yerleşim alanlarında örme duvarlarda kullanılan eski yapı taşlarından ilham alınarak panel kalıpları oluşturulan serimizdir. Taş ev konsepti ile bağdaşan bu dekoratif duvar paneli serimiz bahçe ve evlerinizde geleneksel esintiyi en kolay uygulama ile sizlere sunmaktadır.

Köy taşı panel serimiz dekoratif panellerimiz arasında dokusu doğal köy taşlarına en yakın olan modeldir. Köy evleri inşasında kullanılan doğal taşların doku ve renkleri esas alınarak üretilip duvar kaplamalarında kullanılan bir duvar kaplama ürünüdür. Yazlık evleriniz ve hobi bahçelerinizde doğal taş ev havasını kolaylıkla sağlamaktadır.

Dekoratif kültür taşlarının yanı sıra hafif olması avantajı ile tavan tasarımlarınızda da kullanıma elverişlidir. Fiberglass, doğal polyester, doğal taş tozu ve mukavemet arttırıcı malzemelerle hazırlanan panellerimiz, duvarlara çok fazla yük bindirmeden dekore edilebilme imkânı sunar. Kullanılan toprak tonları üretim esnasında özel formüllerimiz ile gün ışığı ve yağış gibi deforme edici etkilere doğal taşlara kıyasla daha dayanıklı bir yapı görünümü elde etmenize olanak sağlar.

Köy Taşı - PC 450
Köy Taşı - PC 450
Köy Taşı - PC 451
Köy Taşı - PC 451
Köy Taşı - PC 452
Köy Taşı - PC 452
Köy Taşı - PC 453
Köy Taşı - PC 453
Köy Taşı - PC 454
Köy Taşı - PC 454
Köy Taşı - PC 455
Köy Taşı - PC 455
Köy Taşı - PC 456
Köy Taşı - PC 456
Köy Taşı - PC 457
Köy Taşı - PC 457
Köy Taşı - PC 458
Köy Taşı - PC 458
Köy Taşı - PC 459
Köy Taşı - PC 459

Köy Taşı Duvar Panelleri Ölçüleri

Köy Taşı Duvar Panellerinin Kullanım Alanları

Köy taşı duvar paneli serisi, geleneksel yerleşim alanlarındaki örme duvarlardan ilham alarak tasarlanmış bir dekoratif duvar panelidir. Bu panel serisi, geleneksel köy evleri inşaatında kullanılan doğal taşların dokusunu ve renklerini yansıtarak bahçe ve evlerinizde geleneksel bir atmosfer oluşturmanıza olanak sağlar.

Köy taşı panel serisi, özellikle yazlık evler, hobi bahçeleri ve kırsal alanlarda tercih edilen bir duvar kaplama ürünüdür. Doğal köy taşlarının dokusuna en yakın olan model olmasıyla, yazlık evlerinizde ve hobi bahçelerinizde kolaylıkla doğal taş ev havasını yaratmanızı sağlar.

Dekoratif kültür taşlarıyla birlikte kullanılabilen köy taşı duvar panelleri, hafif olmaları sayesinde tavan tasarımlarında da kullanıma uygundur. Fiberglass, doğal polyester, doğal taş tozu ve mukavemet arttırıcı malzemelerin kombinasyonuyla üretilirler. Bu malzemeler, duvarlara yüksek yük bindirmeden dekore edilebilme imkanı sağlar. Ayrıca, üretim sırasında kullanılan özel formüller sayesinde toprak tonlarındaki paneller, gün ışığı ve yağış gibi etkenlere karşı daha dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Köy taşı duvar panelleri, dış cephe ve iç mekan duvar kaplamalarında kullanıma uygundur. Köy evi estetiğini yansıtarak doğal ve rustik bir görünüm sağlar. Bahçe duvarları, evlerin iç mekanları, girişler ve diğer alanlarda kullanılarak geleneksel bir atmosfer oluşturulabilir.

    Bilgi İletişim Formu