Eski Tuğla

Eski Tuğla

Dekoratif eski tuğla modelimiz derin ve girintili yüzey dokusu ile yıllanmış bir görüntü elde edebilirsiniz. Antik barok mimarisinden esinlenerek hazırladığımız model ve renkleri mekanlarına uygun şekilde tercih edebilirsiniz.

Dış cephede villa ve köy evi dış cephelerinde, şömine duvarlarında, bahçe duvarlarında kullanılabilir.

Dış cephe kaplaması haricinde iç mekanlarda makam odası duvarlarında, yatak başlıklarında, TV ünitelerinde, şöminelerinizde ve oda duvarlarınızda kullanabileceğiniz bir dekoratif kültür tuğlası modelidir.

Eski Tuğla PS 100
Eski Tuğla PS 100
Eski Tuğla PS-101
Eski Tuğla PS-101
Eski Tuğla PS-102
Eski Tuğla PS-102
Eski Tuğla PS-103
Eski Tuğla PS-103
Eski Tuğla PS-104
Eski Tuğla PS-104
Eski Tuğla PS-105
Eski Tuğla PS-105
Eski Tuğla PS-106
Eski Tuğla PS-106
Eski Tuğla PS-107
Eski Tuğla PS-107
Eski Tuğla PS-108
Eski Tuğla PS-108
Eski Tuğla PS 109
Eski Tuğla PS 109

Eski Tuğla

Genellikle duvar kaplamaları, şömineler, bahçe yolları ve diğer dekoratif amaçlar için kullanılırlar. Eski tuğlalar, tarihî ve antika bir his uyandırdığından, mimari projelerde popüler bir seçimdir. Eski Tuğla doğal görünüm eve renklerden bir araya getirilerek oluşturulmuş bir tuğla türüdür. Eski tuğla renklerini ve dokularını birleştirerek eşsiz bir görünüm sağlar. Eski tuğla birçok farklı boyutta ve şekilde mevcuttur ve çeşitli amaçlar için kullanılabilir.

Eski Tuğla Ölçüleri

Eski Tuğla Kullanım Alanları

  • İç ve dış mekan dekorasyonu: Eski Tuğlalar evlerde ve ticari alanlarda iç ve dış mekan dekorasyonunda kullanılır. Özellikle rustik ve doğal bir görünüm sağlamak için tercih edilirler.
  • Peyzaj tasarımı: Eski Tuğla, bahçelerde ve parklarda peyzaj tasarımında kullanılır. Çeşitli şekillerde ve boyutlarda üretilirler, böylece peyzaj projesindeki herhangi bir öğeyle uyumlu hale getirilebilirler.
  • Duvar kaplama: Eski Tuğla, duvar kaplamalarında kullanılır ve bu alanlarda estetik bir görünüm sağlarlar.

    Bilgi İletişim Formu