fbpx
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Mısır Taşı

Mısır Taşı

Mısır taşı kültür taşlarımız arasında figürleri, dokusu ve renkleri sayesinde gerçekleştirilen uygulamalarda antik bir atmosfer yaratmak için tasarlanmıştır. Taşların boyutları, dokuları ve yerleştirilen Antik Mısır dönemine ait figürleri ile uygulandığı alanda antik dönem esintilerini sunmaktadır.

Genellikle AVM, otel ve işletmelerin lobilerinde kullanılan bu taşlar yüksek blokların kaplamalarında ve perde beton kaplamalarında oldukça rağbet gören bir modeldir.

Mısır Taşı PS 800
Mısır Taşı PS 800
Mısır Taşı PS 801
Mısır Taşı PS 801

Mısır Taşı Ölçüleri

Mısır Taşı Kullanım Alanları

  1. İç ve dış mekan dekorasyonu: Karma taşlar, evlerde ve ticari alanlarda iç ve dış mekan dekorasyonunda kullanılır. Özellikle rustik ve doğal bir görünüm sağlamak için tercih edilirler.
  2. Peyzaj tasarımı: Karma taşlar, bahçelerde ve parklarda peyzaj tasarımında kullanılır. Çeşitli şekillerde ve boyutlarda üretilirler, böylece peyzaj projesindeki herhangi bir öğeyle uyumlu hale getirilebilirler.
  3. Duvar kaplama: Karma taşlar, duvar kaplamalarında kullanılır ve bu alanlarda estetik bir görünüm sağlarlar.
  4. Yol ve patika döşeme: Karma taşlar, bahçelerde ve parklarda yolların ve patikaların döşenmesinde kullanılır. Bu alanlarda kullanılan taşlar, yüzeylerin kaymaz olmasını sağlar ve aynı zamanda estetik bir görünüm sağlarlar.

    Bilgi İletişim Formu