Hasır Taşı

Hasır Taşı

Geleneksel alanlarda kullanılan hasır motiflerinden esinlenerek tasarladığımız bu kültür taşı modelimiz, toprak ve küllü renk tercihleri ile sizlere geniş kullanım alanları sunmaktadır. Tasarım yapısı nedeni ile minimal alanlarda geleneksel dokunuşlar yapmak için en fazla tercih edilen modellerimizdendir.

Hasır dokusu ve derzsiz uygulama yapılması ile genellikle iç mekanlarınızda ve cafe işletmelerinizde tercih edebileceğiniz bir kültür taşı örneğidir. Evinizde kütüphanenizin arkasında, mutfak tezgâhı arkasında ve yatak başlarınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Hasır Taşı PS 900
Hasır Taşı PS 900
Hasır Taşı PS 901
Hasır Taşı PS 901
Hasır Taşı PS 902
Hasır Taşı PS 902
Hasır Taşı PS 903
Hasır Taşı PS 903

Hasır Taşı Çeşitleri

Geçmeli taş, doğal taşların bir araya getirilerek oluşturulmuş bir taş türüdür. Doğal taşların renklerini ve dokularını birleştirerek eşsiz bir görünüm sağlar. Geçmeli taş, birçok farklı boyutta ve şekilde mevcuttur ve çeşitli amaçlar için kullanılabilir.

Hasır Taşı Ölçüleri

Hasır Taşı Kullanım Alanları

 1. İç ve dış mekan dekorasyonu: Karma taşlar, evlerde ve ticari alanlarda iç ve dış mekan dekorasyonunda kullanılır. Özellikle rustik ve doğal bir görünüm sağlamak için tercih edilirler.
 2. Peyzaj tasarımı: Karma taşlar, bahçelerde ve parklarda peyzaj tasarımında kullanılır. Çeşitli şekillerde ve boyutlarda üretilirler, böylece peyzaj projesindeki herhangi bir öğeyle uyumlu hale getirilebilirler.
 3. Duvar kaplama: Karma taşlar, duvar kaplamalarında kullanılır ve bu alanlarda estetik bir görünüm sağlarlar.
 4. Yol ve patika döşeme: Karma taşlar, bahçelerde ve parklarda yolların ve patikaların döşenmesinde kullanılır. Bu alanlarda kullanılan taşlar, yüzeylerin kaymaz olmasını sağlar ve aynı zamanda estetik bir görünüm sağlarlar.

  Bilgi İletişim Formu

   

  Mimar ve Tasarımcılar için

  Yüksek Çözünürlükteki Görselleri İndirebilir yada aşağıdaki formdan ürün koduna göre istek oluşturabilirsiniz.