Hakkımızda

Kurumsal

Piks Stone

Dörtel Dekoratif Taş Yapı Kimyasalları İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi'nin markası olan Piks Stone dekoratif alanlarda doğanın mimari dokunuşunu sizlere sunmaya 2012 yılında başlamıştır. Bu tarihten itibaren fabrikamız nihai kullanıcı memnuniyeti odaklı çalışmasını, uluslararası standartlardaki kalite yönetimi çerçevesinde uzun yıllardır güven ve güler yüzle sürdürmektedir. Doğal taşların dayanıklılığını ve geniş renk seçeneklerini yaşam alanlarına en kaliteli şekilde entegre etmek amacıyla, sürdürülebilir ve çevre dostu dekoratif ürünler üretmekteyiz.

Doğada bulunan ve dekoratif olarak kullanım alanı bulunabilecek her ürün için kalıplarımız, tasarımcılarımız tarafından özenle geliştirilmiştir. Geliştirilen kalıplarımızla doğal taşların doku, derinlik ve renklerini, doğal taşlara kıyasla hafif, uygulanabilir ve uzun yıllar tarafımızca kullanım garantili olarak sizlere sunmaktayız. Yaptığımız üretimlerde yıllarca kendimize “Doğadan aldığımız ilhamı, doğaya zarar vermeden uzun yıllar yaşam alanlarında bulundurabilmek” prensibini esas aldık. Üretim kapasitesi olarak uluslararası pazarda da söz sahibi olduğumuz fabrikamızı uzun soluklu çalışmalarımızla genişletmeye devam etmekteyiz. Piks Stone markamızı yılların getirdiği üretimde kalite tecrübesi sayesinde yurt içi ve yurt dışında dekorasyonda akla gelen ilk firmalardan biri haline getirmeyi başardık. Hedeflerimizi her zaman bir sonraki adıma ilerletmek için dekorasyon alanında gelişmiş fikirlere sahip olabilecek yeterlilikte müşteri memnuniyeti tecrübemizden güç alarak ar-ge çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Yurtiçinde birçok ilde ve yurt dışında Hindistan Mumbai, Fransa Paris, Hollanda Amsterdam, Irak Erbil, Fas Kazablanka lokasyonlarında bayilerimiz mevcuttur. Yurt dışında fikirlerimizle ve ürünlerimizle bulunmaktan büyük memnuniyet duyduğumuz ihracat ağımızdaki diğer ülkeler; Ortadoğu ülkeleri; Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, İsrail, Kuweyt, Irak, İran Avrupa ülkeleri; Fransa, Almanya, Hollanda, Belçika, İspanya Asya ülkeleri; Hindistan, Bangladeş, Türkmenistan, Kazakistan, Azerbaycan, Özbekistan, Pakistan Afrika ülkeleri; Mısır, Libya, Fas, Cezayir, Nijerya Denizaşırı ülkeler; Amerika Birleşik Devleri, Kanada

Uygulamalarda tecrübeli usta ekiplerimiz, uzun yıllar kullanım garantisini verebilecek tecrübe sahibi üretim personelimiz, yurt içi ve yurt dışı satışlarımızda satış sonrasında da geri dönüşlerinizle özenle ilgilenen güler yüzlü satış personelimizle hizmetinizdeyiz. Bununla birlikte mimari konuda, dekoratif alanda ve uygulamalarda destek alabileceğiniz teknik personelimizle uzun yıllar sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

DEKORASYON FİKİRLERİ

En İyi Tasarım Nasıl Yapılır?

Müşteriler genellikle iç tasarım sürecinde ne bekleyeceklerini bilemezler, bu nedenle kılavuz çalışma aşamalarımızı bir araya getirdik

Ürün Seçimi

Tasarıma uygun ürün seçimi oldukça önemlidir...

Renk Seçimi

Tasarımdan sonra uygun renk seçimi oldukça önemlidir...

Uygulanacak Model

Tasarım ve renklerden sonra uygulanacak model önemlidir.

Uzman Ekip

Tasarımı uygulayacak usta ve tecrübesi oldukça önemlidir...

4 k

Mutlu Müşteriler

16 +

YıllıkTecrübe

845 +

Projeler

416 +

Ortak Projeler