Odun Kayrak Taşı

Odun Kayrak Taşı

Odun kayrak taşı modelimiz geliştirilen kültür taşı kalıpları arasında doğal kesilen odun kayrak taşı dokusuna oldukça yakındır. Kültür taşlarının dayanıklı yapısını ve doğal odun kayrak taşının dokusunu birleştirerek cephe kaplamalarınızda kullanıma oldukça elverişlidir.

Derzsiz kültür taşı uygulamalarında en seçkin tercih olan bu modelimiz doğadan alınan ilham ile sahip olduğu renk geçişleri sayesinde evlerinizde mutfak tezgâhı arkasında, yatak odalarınızda yatak başlarınızda, TV ünitelerinizin arkasında ve şöminelerinizde tercih edebileceğiniz bir modeldir.

Odun Kayrak Taşı PS 9500
Odun Kayrak Taşı PS 9500
Odun Kayrak Taşı PS 9502
Odun Kayrak Taşı PS 9502
Odun Kayrak Taşı PS 9503
Odun Kayrak Taşı PS 9503
Odun Kayrak Taşı PS 9504
Odun Kayrak Taşı PS 9504
Odun Kayrak Taşı PS 9505
Odun Kayrak Taşı PS 9505

Odun Kayrak Taşı Çeşitleri

İç cephe kaplamalarında daha çok uygulama örneği görebileceğiniz bu model aynı zamanda ticari alanlarda, cafe ve restoranlarda, eğlence mekanlarında ve yüksek blok kaplamalarında da oldukça yaygın kullanıma sahiptir.

Odun Kayrak Taşı Ölçüleri

Odun Kayrak Taşının Kullanım Alanları

  1. İç ve dış mekan dekorasyonu: Karma taşlar, evlerde ve ticari alanlarda iç ve dış mekan dekorasyonunda kullanılır. Özellikle rustik ve doğal bir görünüm sağlamak için tercih edilirler.
  2. Peyzaj tasarımı: Karma taşlar, bahçelerde ve parklarda peyzaj tasarımında kullanılır. Çeşitli şekillerde ve boyutlarda üretilirler, böylece peyzaj projesindeki herhangi bir öğeyle uyumlu hale getirilebilirler.
  3. Duvar kaplama: Karma taşlar, duvar kaplamalarında kullanılır ve bu alanlarda estetik bir görünüm sağlarlar.
  4. Yol ve patika döşeme: Karma taşlar, bahçelerde ve parklarda yolların ve patikaların döşenmesinde kullanılır. Bu alanlarda kullanılan taşlar, yüzeylerin kaymaz olmasını sağlar ve aynı zamanda estetik bir görünüm sağlarlar.

    Bilgi İletişim Formu