Yığma Taş

Yığma Taş

Doğal taşlardan ilham aldığı dokusu ve toprak geçişli renkleri sayesinde doğal alanlarda görebileceğiniz taşları evinizi dekore ederken kullanmanız bu serimiz sayesinde mümkün kılınmaktadır.

Evlerinizde genellikle yatak odası yatak başlarında tercih edilen bu model sayesinde doğal alanların ferahlığını evinizde her an hissedebilmenize imkân sunmaktadır. İç mekân tasarımlarında ev haricinde ticari kullanım alanlarında da rahatlıkla tercih edilebilen bu seri sayesinde doğadan gelen estetik ve konforu evinizde ve zaman geçirdiğiniz her alanda tercih edebilirsiniz.

Doğanın renklerini, ahengini ve dinginliğini yaşam alanlarınızda dayanıklı ve kaliteli bu ürünümüz ile yansıtabilir, kendinize sağladığınız dekoratif alanlar ile ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz.

Yığma Taş PS 7500
Yığma Taş PS 7500
Yığma Taş PS 7501
Yığma Taş PS 7501
Yığma Taş PS 7502
Yığma Taş PS 7502
Yığma Taş PS 7503
Yığma Taş PS 7503
Yığma Taş PS 7504
Yığma Taş PS 7504
Yığma Taş PS 7505
Yığma Taş PS 7505
Dış Cephe Taş Uygulaması

Yığma Taş Çeşitleri

Yığma taş serimiz Bodrum çıta kayrağına benzerliği sayesinde doğallığını uzun süre kaybetmeyen bir estetik mekanlarınızda güncel tutmaktadır. Doğal renk ve boyut kombinasyonlarının üst üste yığılarak elde edilmesi ile sağlanan bu görüntü duvar kaplamalarında en sık tercih edilen ve memnuniyetin en yüksek olduğu serilerimizdendir.

Yığma Taş Ölçüleri

Yığma taşın kullanım alanları

  1. İç ve dış mekan dekorasyonu: Karma taşlar, evlerde ve ticari alanlarda iç ve dış mekan dekorasyonunda kullanılır. Özellikle rustik ve doğal bir görünüm sağlamak için tercih edilirler.
  2. Peyzaj tasarımı: Karma taşlar, bahçelerde ve parklarda peyzaj tasarımında kullanılır. Çeşitli şekillerde ve boyutlarda üretilirler, böylece peyzaj projesindeki herhangi bir öğeyle uyumlu hale getirilebilirler.
  3. Duvar kaplama: Karma taşlar, duvar kaplamalarında kullanılır ve bu alanlarda estetik bir görünüm sağlarlar.
  4. Yol ve patika döşeme: Karma taşlar, bahçelerde ve parklarda yolların ve patikaların döşenmesinde kullanılır. Bu alanlarda kullanılan taşlar, yüzeylerin kaymaz olmasını sağlar ve aynı zamanda estetik bir görünüm sağlarlar.

    Bilgi İletişim Formu