Rustik Tuğla

Rustik Tuğla

Rustik tuğla serimiz barok dönem renklerini rustik tuğlanın eşsiz girintili dokusuyla birleştirerek hem iç mekanlarda hem de ev ve işyerlerinizin dış cephe kaplamalarında kullanıma uygun bir kültür tuğlası modelidir.

Derzli uygulaması sayesinde gölgelendirme vb. etkileri kendi rengi ile birlikte işletmelerin lobilerinde ve cafelerde yüksek perde bloklarda uygulanması kullanım alanlarında ferahlığı yansıtmaktadır. Evlerde kullanım alanları ise şöminelerinizde, kitaplıkların arkalarında ve TV ünitelerinin arkasında en yüksek verim alınan alanlardır.

Rustik Tuğla PS 400
Rustik Tuğla PS 400
Rustik Tuğla PS 401
Rustik Tuğla PS 401
Rustik Tuğla PS 402
Rustik Tuğla PS 402
Rustik Tuğla PS 403
Rustik Tuğla PS 403
Rustik Tuğla PS 404
Rustik Tuğla PS 404
Rustik Tuğla PS 405
Rustik Tuğla PS 405
Rustik Tuğla PS 406
Rustik Tuğla PS 406
Rustik Tuğla PS 407
Rustik Tuğla PS 407

Rustik Tuğla Çeşitleri

Kış bahçelerinizde duvar kaplamalarında ve veranda kaplamalarında geniş renk seçenekleri ile tercih edebileceğiniz bir kültür tuğlası modelidir.

Taş Tuğla Ölçüleri

Rustik Tuğlanın Kullanım Alanları

  1. İç ve dış mekan dekorasyonu: Karma taşlar, evlerde ve ticari alanlarda iç ve dış mekan dekorasyonunda kullanılır. Özellikle rustik ve doğal bir görünüm sağlamak için tercih edilirler.
  2. Peyzaj tasarımı: Karma taşlar, bahçelerde ve parklarda peyzaj tasarımında kullanılır. Çeşitli şekillerde ve boyutlarda üretilirler, böylece peyzaj projesindeki herhangi bir öğeyle uyumlu hale getirilebilirler.
  3. Duvar kaplama: Karma taşlar, duvar kaplamalarında kullanılır ve bu alanlarda estetik bir görünüm sağlarlar.
  4. Yol ve patika döşeme: Karma taşlar, bahçelerde ve parklarda yolların ve patikaların döşenmesinde kullanılır. Bu alanlarda kullanılan taşlar, yüzeylerin kaymaz olmasını sağlar ve aynı zamanda estetik bir görünüm sağlarlar.

    Bilgi İletişim Formu