Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
Son Güncelleme Tarihi: 16.12.2023
Yürürlük Tarihi: 16.12.2023

Bu Gizlilik Politikası, Evvilla Mimarlık Mühendislik Yapı Kimyasalları İnşaat Taah. İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. tarafından sunulan hizmeti (https://piksstone.com/) kullanmanız durumunda topladığımız bilgilerin kullanımı ve açıklaması hakkında politikaları açıklar. (Bundan sonra “Hizmet” olarak anılacaktır). Hizmeti eriştiğiniz veya kullandığınızda, bu Gizlilik Politikası’na uygun olarak bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve açıklanmasına onay vermiş olursunuz. Aynı şekilde onay vermiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmaktan kaçının.

Bu Gizlilik Politikası’nı önceden size herhangi bir bildirim yapmaksızın her zaman değiştirebiliriz ve değiştirilmiş Gizlilik Politikası’nı Hizmet üzerinde yayınlarız. Değiştirilmiş Politika, Hizmette yayınlandığı tarihten itibaren 180 gün sonra yürürlüğe girecektir ve bu süreden sonra Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, değiştirilmiş Gizlilik Politikası’nı kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.

BİLGİ TOPLAMA:
Sizinle ilgili aşağıdaki kişisel bilgileri toplayacak ve işleyeceğiz:

– Ad
– E-posta
– Mobil

BİLGİLERİNİZİ NASIL PAYLAŞIYORUZ:
Kişisel bilgilerinizi, aşağıda açıklandığı gibi sınırlı durumlar haricinde, sizden izin almadan herhangi bir üçüncü tarafa transfer etmeyeceğiz:

– Reklam hizmeti
– Analitik

Bu tür üçüncü tarafları, bilgilerinizi sadece transfer edildiği amaç için kullanmalarını ve belirtilen amaç için gerekli olmayan süre boyunca saklamamalarını sağlamak amacıyla gerektiğinde kullanıyoruz.

Ayrıca, kişisel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için açıklayabiliriz: (1) uygulanabilir yasa, düzenleme, mahkeme kararı veya diğer hukuki süreçlere uymak; (2) bizimle yaptığınız anlaşmaları, bu Gizlilik Politikası dahil olmak üzere, uygulamak; veya (3) Hizmet kullanımınızın herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal ettiğine dair iddialara yanıt vermek. Hizmet veya şirketimiz başka bir şirketle birleştirilirse veya satılırsa, bilgileriniz yeni sahibe devredilen varlıklardan biri olacaktır.

BİLGİLERİNİZİ SAKLAMA:
Kişisel bilgilerinizi, bu Gizlilik Politikası’nda belirtilen amaçları yerine getirmek için toplandığı süre boyunca veya kullanıcı hesapları pasif durumda kaldığında 90 gün ila 2 yıl boyunca saklayacağız. Belirli bilgileri kayıt tutma, raporlama veya diğer geçerli yasaya uygun nedenlerle daha uzun süre tutmamız gerekebilir. Kimliğinizi (doğrudan veya dolaylı olarak) belirlemediği, anonim bilgi ve toplu bilgi, süresiz olarak saklanabilir.

HAKLARINIZ:
Uygulanabilir yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişim hakkınız olabilir ve verilerinizi düzeltme veya silme, verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif işlenmesini sınırlama veya itiraz etme, verilerinizi başka bir kuruluşla paylaşma (taşıma) ve verilerinizin işlenmesine sağladığınız onayı geri çekme hakkınız olabilir. Şu anki yasalara uygun olarak bu hakları kullanmak için info@piksstone.com adresine yazabilirsiniz. Talebinizi, geçerli yasaya uygun olarak yanıt vereceğiz.

Unutmayın ki gerekli kişisel bilgilerin toplanmasına veya işlenmesine izin vermez veya bu izni geri çekerseniz, bilgilerinizin talep edilen amaçlar için kullanılması durumunda hizmetlere erişemeyebilir veya kullanamayabilirsiniz.

ÇEREZLER VB.
Bu takip teknolojilerini ve bunlarla ilgili tercihlerinizi öğrenmek için lütfen Çerez Politikamıza başvurun.

GÜVENLİK:
Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve bilgilerinizin kontrolümüz altında kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya izinsiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemlerini kullanacağız. Ancak, içsel riskler dikkate alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve dolayısıyla sizin tarafınızdan bize iletilen herhangi bir bilginin güvenliğini sağlayamayız ve bunu kendi riskiniz altında yaparsınız.

ŞİKAYET / VERİ KORUMA SORUMLUSU:
Bilgilerinizin işlenmesi konusunda herhangi bir şikayetiniz veya endişeniz varsa, Grievance Sorumlumuza Evvilla Mimarlık Mühendislik Yapı Kimyasall